zawsze blisko Ciebie

Szukaj :

  Dołącz do nas

  Stań się jednym 

  z naszych klientów

 

  więcej...

 

  Pomoc

  Techniczna

  Skontaktuj się

  w razie problemów

 

  więcej...

 

Firma Infolan jest regionalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych, działającą na obszarze miasta Szczecina oraz na terenie gminy Goleniów.

Naszą specjalizacją jest świadczenie usług w zakresie dostępu do Sieci Internet oraz transmisji danych. Świadczymy również usługi telefonii stacjonarnej oraz utrzymania infrastruktury telekomunikacyjnej dla naszych partnerów.

Firma Infolan istnieje od 2005 roku, aczkolwiek doświadczenie obecnej kadry w zakresie budowy i eksploatacji sieci komputerowych sięgają roku 2000 kiedy to zaczęła powstawać na os. Kasztanowym w Szczecinie Amatorska Sieć Komputerowa (ASK).

W chwili obecnej jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, otwartą na nowe trendy na dynamicznym rynku usług telekomunikacyjnych. Nieustannie inwestujemy w rozwój infrastruktury aby zaoferować klientom najwyzszej jakości usługi. Dużą uwagę poświęcamy również rozwojowi systemu CRM (LMS), pozwalającego na efektywne zarządzanie całą infrastrukturą sieciową, w czym aktywnie nas wspiera Sylwester Zdanowski - programista i twórca oprogramowania na licencji GNU.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem